Sıkça Sorulan Sorular

1. Web Tasarım çalışmaları ne kadar sürer?

  • Yapılan projeye göre web sitesi tasarım çalışmaları süresi değişmektedir. Standartlar dahilinde Kurumsal Web Tasarım çalışması yaklaşık 1 hafta içerisinde tamamlanabilmektedir. Bu süre içerisinde; web sitesi yönetim paneli ve mobil versiyonu çalışması da yapılmaktadır. Bazı projeler kapsamı itibari ile 2-3 ay sürebilmektedir.

2. Web Tasarım projelerinde fiyatlandırmalar nasıl oluyor?

Web tasarımı fiyatı işlenecek içerik, oluşturulacak sayfa sayısı ve yazılacak olan web sitesini yazılımına göre gün hesabı yapılarak fiyatlandırılır. Web sitesi kaç dilli olacağı, SSL olup olmayacağı, özel formlar yazılması durumuna göre fiyata yansımalar yapılamtadır.

3. Web Sitesi yapım sürecinde nelere dikkat ediyorsunuz?

Çalışmalarımızı yürütürken web sitesine bir kullanıcı gözü ile bakmaya çalışıyoruz. Her zaman anlaşılır ve kullanımı rahat web siteleri yapmayı hedefliyoruz. Bunun dışında teknik olarak WC3 standartlarında tamamen hatasız web siteleri üretiyoruz. Çalışmadan sonra web sitesi hatalara karşı ve SEO ile ilgili teknik analizini yapıp bu analizleri müşterimize sunuyoruz

4. Web sitesi yapımında kullandığınız teknolojiler nelerdir?

Web Sitesi yapımında birçok teknoloji kullanıyoruz.Web sitesi arayüzü için HTML, CSS, JAVASCRİPT, PHP, WORDPRESS, gibi yazılım teknolojilerini kullanıyoruz.Ayrı olarak da SEO teknolojisini barındırıyoruz.Bütün bunların yanında tasarımlarınız için de Photoshop, İllustrator programlarını kullanıyoruz.

5.SEO'nun avantajları neler?

Daha akıllı arama motoru pazarlamasına adanmış teknik ve yaratıcı uzmanlardan oluşan bir ekibiz. Pazarlamacılarımız oldukça başarılı bir arama motoru optimizasyonu için SEO teknolojisini kullanıyor,bu teknoloji ise sizi arama motorlarında daha ileri bir seviyeye taşıyor.

6. İnternet sitem diğer platformlarla da uyumlu olacak mı?

Yaptığımız Web Siteleri her platformla uyumludur ve hiçbir güncelliğini kaybetmeksizin istediğiniz platformda internet sitenizi görüntüleyebilirsiniz.

7. Web Tasarımcımı bulunduğum şehirde seçmek zorunda mıyım?

Size Web Tasarim hizmeti verecek şirketin sizin bulunduğunuz şehirde olma hatta ve hatta sizin bulunduğunuz ülkede olma zorunluluğu olmamalıdır.Mavi Web Tasarım uzman kadrosu ile dünyanın heryerine 7/24 hizmet verebilmektedir.

8. Web Sitem yapıldıktan sonra neler olacak?

Web Siteniz oluşturulduktan sonra uzman kadromuz tarafından anlaşma süresince destek ve bakımı yapılmaya devam edilecektir.

Bize Ulaşın