paketlerimiz

Web Tasarım
Web Tasarım
  • Mavi Web Tasarım İnternet Bilişim Hizmetleri kendi bünyesinde sahip olduğu, yüksek teknoloji standartlarındaki sistemlerinde web sitenizi 24 saat boyunca internet ziyaretçilerine hızlı bir şekilde açık tutmaktadır. Hosting ve alan adı fiyatlarımız için lütfen destek@maviweb.com email adresinden bizimle iletişime geçin.
Web Tasarım
Web Tasarım
  • Kobi paketimizde, kolay kullanımlı yönetim paneli içerisinde her türlü değişikliği kendiniz yapabilirsiniz. Ürünlerinizi kategoriler halinde sergileyebilir, sınırsız alt ketegori ekleyebiliriniz. Bunun yanında firmanıza ait fotoğraflarınızı ve videolarınızı galerilerde sergileyebilir, istediğiniz anda değiştirebilirsiz.
Web Tasarım
Web Tasarım
  • Kurumsal Paketler Firmanız internette bulamayan müşterilerimizin arama sonucunda çıkan rakiplerinize yönlenmesiyle kaç müşteri kaybettiğinizi biliyor musunuz? Kurumsal Web Sitesinin önemi yeni anlaşılmış olmakla beraber, gelecekte daha da önemli olacağı aşikardır. Kurumsal Web Sitesi ile kendi markanızı ürün yalpazenizi daha etkili ve daha kaliteli şekilde tanıtabilirsiniz.
Web Tasarım
Web Tasarım
  • Profesyonel Paketler Hayalinizdeki tasarıma çok yakınsınız… Yeni gelişen trendlere ve teknolojilere uygun web sitesi için “Profesyonel Paketimiz” sizin için biçilmiş bir kaftan… Yazılım, tasarım, kreatif ve sosyal medya departmanları her süreçte büyük bir uyumla çalışarak, web sitenizin dijital mecrada en güzel şekilde görünebilirlik, uyumluluk ve kolay kullanımını amaçlar.
Web Tasarım
Web Tasarım
  • E-Ticaret E-ticaret; günümüz modern dünyasının temel alışveriş formudur. Profesyonel ve gelişmiş alt yapıya sahip bir e-ticaret sistemi ile siz de milyonlarca kişiye ulaşabilir, kazancınızı katlayabilirsiniz
Web Tasarım
Web Tasarım
  • En doğru internet reklam formatlarını kullanarak; performansa yönelik, sonuç odaklı kampanyalar planlar ve uygularız. Reklam kampanyaları medya planlama aşamasında markanızın hedef kitlesini göz önüne alarak kreatif görsel ve içerikleri oluştururuz. İnternet Reklamları ile hedef kitlenize ulaşır; ölçülebilir, kesin ve hızlı çözüm sağlarız.
×