Neler yaparız ?

Web Tasarım
Web Tasarım
 • Oluşturulan içeriğin web sitesinde nasıl verileceği, hangi bilgilerin hangi ortamlarda saklanacağı ve ziyaretçiler ile nasıl interaktif bir iletişim kurulacağı belirlendikten sonra, bu gereksinimlere uygun bir web yazılım üretiyoruz.
Web Tasarım
Web Tasarım
 • Kendi bünyemizde sahip olduğumuz, yüksek teknoloji standartlarındaki sistemlerinde web sitenizi 24 saat boyunca internet ziyaretçilerine hızlı bir şekilde açık tutmaktayız. Hosting ve alan adı fiyatlarımız için lütfen destek@maviweb.com email adresinden bizimle iletişime geçin.
Web Tasarım
 • Responsive tasarım, web sitesinin mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde site içindeki resim, yazı gibi elementlerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması ile oluşur. Genellikle desktop, tablet ve mobil versiyon olarak 3 kademeli şekilde tasarlanır.
Web Tasarım
 • Toplu e-posta gönderimi anlamına gelen mailing ifadesi, aynı e-posta mesajını çok sayıda alıcıya toplu olarak gönderme işlemini tarif etmek için kullanılır. Toplu e-posta gönderme özelliği sayesinde tek bir tıklama ile müşterilerinize düzenli e-bültenlerinizi gönderebilir veya onları belli bir kampanyadan haberdar edebilirsiniz.
Web Tasarım
 • Sosyal medya planlaması hazırlanırken öncelikle verilecek olan mesajların doğru seçilmesi ve doğru hedef kitlenin belirlenmesi gerekir. Belirlenecek olan anahtar mesajlar doğrultusunda hedef kitle belirlenir ve planlama hazırlanır. Doğru ve sağlıklı bir sosyal medya planı için sistematik bir dijital medya analizi yapılması gerekmektedir.
Web Tasarım
 • IOS, Android, Windows... Tüm platformlara uyumlu mobil uygulamalar. En modern güvenlik yazılım ve teknolojilerini kullanarak üstün performanslı uygulamalar gerçekleştiriyoruz
Web Tasarım
 • Firmanız için oluşturduğumuz imajla tüketicinin aklına markanızı kazıyoruz. Firmanızın reklam yatırımlarının başarılı olmasını sağlayan çalışmalardan biridir.
Web Tasarım
 • Reklam kampanyaları; piyasada faaliyet gösteren firma, kurum ve kuruluşların, piyasadaki varlığını duyurmak veya ürün, hizmetleriyle ilgili pazar payını büyütmek, markalaşma yolunda hedef kitlede bilinirliği arttırmak, benzer ürün veya hizmetlerle rekabet edebilmek amacıyla gerçekleştirdikleri tanıtım, iletişim sürecidir.
Web Tasarım
 • Tüm dış mekan, iç mekan ve ürün resimlerinizi profesyonel ekibimizle en doğru ve en net şekilde çekip web sitenize, kataloğunuza entegre ediyoruz.
Web Tasarım
 • Yardımcı hiç bir program gerektirmeden Windows işletim sistemine sahip tüm bilgisayarlarda izlenilebilir. En temel bilgisayar kullanıcılarının bile zorluk çekmeden sadece tıklayarak sayfalar arasında gezinmesini, istediği ürüne yada bilgiye rahatlıkla ulaşabilmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
Web Tasarım
 • Markanızı sokağa taşıyın! Sizin için özel olarak tasarladığımız billboard ve reklam çalışmaları sayesinde hem kendi reklamınızı hemde ürünlerinizi herkese tanıtmış olun.
Web Tasarım
 • İster dış mekan ister iç mekan... Doğrudan sizi anlatan baskılarla hem daha kurumsal hem daha güvenilir görünün.
×